Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výročí 60.let našeho fotbalu

Tento den byl zahájen turnajem přípravek "Šajtle cup 2008" za účasti šesti oddílů. Domácí Malšovice, Benešov nad Pl. , Rumburk, suveréni Neštěmic, obhájce Nový Bor a HC Děčín. Vzhledem k tomu, že v areálu probíhá výstavba, museli jsme omezit účast klubů . Snad se dočkáme  toho , že budeme moci uspořádat dvoudenní turnaj s hojnou účastí klubů a hostů. Důležitá věc bylo počasí objednané u rosniček už na začátku letošního roku. Tentokrát jsme se mohli opalovat, což nám začátek jarní sezony vůbec nedovolil. Turnaj probíhal celkem v tempu, když i časově bylo nutné, aby některé kluby odehrály tři utkání v řadě. Malšovice konečně mohly obléci nové dresy s logem sponzora " BOHEMIA CARGO" a můžeme říci, že jim skutečně slušely a snad  jim dopomohly k II. místu v turnaji.  Obrazek

Celkové výsledky turnaje :

1. Neštěmice  15b  21:0

2. Malšovice   12b  9:10

3. Rumburk      7b  11:7

4. Benešov       6b  3:7

5. Nový Bor      4b  11:12

6. HC Děčín       0b   0:19     

Nejleší hráč :  Svačina Radek

Nejlepší brankář : Phan Jakub

Nejlepší střelec : Sedláček Vít

Nejlepší žonglér : Šmalcl Matěj

Po skončení turnaje následovalo utkání A- mužstva Malšovic a gardy Teplic s výsledkem 3:10 pro hosty. Od utkání se čekalo , že si hráči přijdou zahrát pěkný fotbal , přilákají diváky a udělají si žízeň. To se splnilo a celkový výsledek nebyl tak důležitý jako celkové srovnání fotbalových zkušeností obou týmů. Sestavy týmů jsou v odkaze foto. Pro naše hráče bylo toto utkání zpestření sezóny.

Od 17:30 hod. nastoupily superstaré gardy Malšovic a Bad Schandau. Očekávání bylo stejné a soupeř z příhraničí Německa si taktéž odvezl výhru 4:7. Jak říkali samotní hráči, tak pívo bylo skvělé a hudební doprovod Františka a Rádi také. Na skutečné ukončení oslav bylo nutné ještě chvíli počkat . Ve 21:35 byly oslavy ukončeny krásným malým ohňostrojem doprovázeným skvělou hudbou.

Jediné co je nutné říci na závěr, že bez podpory několika dlouholetých členů našeho oddílu, podpory OÚ Malšovice ,  sponzorských firem , MAS Labské skály a sportovních fanoušků , by nebylo možné oslavit 60. výročí existence našeho klubu.  Sportu zdar a fotbalu zvláště !"Tak zase za deset let"