Jdi na obsah Jdi na menu
 


A-mužstvo nevyhrálo

     Pouze bod do letošní tabulky II. třídy přinesla našemu A-týmu remíza s Jiříkovem. Utkání zahájila novopečená nevěsta našeho kapitána Vaška Kuncla. Velká škoda, že Vašek nemohl nastoupit, dlouhodobé svalové zranění ho vyřadilo z kádru na tři týdny. Náš tým snad v myšlenkách na hostinu znenadání prohrával 0:2 a stále se nemohl dostat před brankáře hostí. Zlom přineslo zakončení Petra Stránského ve 35. minutě I.poločasu. Naši tlačili soupeře a ten se dopuštěl chyb. Se stěstím se povedlo vyrovnat Danovi Nedělkovi a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu. Soupeř už v té době hrál pouze v deseti. Velkou škodou bylo pro náš tým málo využitých šancí v druhém poločase, kdy jsme se góly Aleše Dědiče a Davida Havlíka pokusili o zvrat v utkání. Soupeř však pokutovým kopem snížil na 3:4 a další hrubkou naší obrany před koncem utkání srovnal stav na konečných 4:4. Je to velká škoda , protože doma je nutné brát všechny body. Snad příště. Snad se našim klukům podaří ukořistit body ve Verneřicích.