Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velká Bukovina - Malšovice 2:3 pol.0:2

           FK VELKÁ BUKOVINA - FK Malšovice               2 : 3
                                                                                                 ( 0 : 2 )
                                                                     branky : HAVLÍK, TYL
                                                                    střídali : NOVÝ
 Shodnocení dnešního zápasu bych charakterizoval těmito slovy ´´zasloužená výhra v desti proti soupeři, který se často snižoval k nedovoleným zákrokům za hranicemi pravidel´´ k tomu napomáhal nepřesný rozhodčí kde nechával bez povšimnutí fauly domácích neodpískané, dvě penaltové situace, které byly podle mého názoru stoprocentní. Až na jednu vyjímku se s tím naši hráči vypořádali. Tím jedním hříšníkem byl PETR ŠUPKA, kterého osobně považuji za slušného člověka i hráče. Musím se přiznat, že sám jsem inkriminovanou situaci neviděl a bylo pro mě velké překvapení když ´´ ŠUPLÍK´´ uviděl kartu červenou. Potom si kladu otázku, proč neviděl domácí hráč tutéž kartu, když bylo zřejmé, že domácí hráč našeho několikrát fauloval, to ale zůstalo bez odezvy. Samotný zápas se pro nás vyvíjel poměrně dobře když bylo zřejmé od první minuty kdo je pánem na hřišti. Byli to naši hráči, kteří soupeře převyšovali ve všech směrech. Největší rozdíl byl v herním projevu kdy jednoduchými narážečkami jsme soupeři často nepůjčili balon a když tak,tak za cenu faulu, který sudí bohužel nepískal. První naši branku vstřelil DAVID HAVLÍK, když velkou mírou se na ni podílel ALEŠ DĚDIČ, který si zpracoval dlouhý aut ,obešel dva soupeřovi hráče a nacentroval na malé vápno, kde se výborně z orientoval DAVID a střelou z otočky poslal naše hráče do vedení. Po té jsme měli ještě několik výborných příležitostí, které jsme bohužel nepromněnili. V první půli jsme měli kopat penaltu, kdy agilně hrající DAVID HAVLÍK byl sražen v pokutovém území měla následovat penalta následně karta, ale rozhodcova píštˇalka zůstala němá. Nikdo neví proč, když rozhodčí před samotným zápasem nabádal oba kapitány ať si oba tými zahrají fotbal, proto nechápu tendenčně vedený zápas proti nám, ale ani tato situace nevyvedla naše hráče z rytmu. Nadále jsme měli územní převahu i když jsme hráli v deseti vrcholem toho byl druhý gól v síti soupeře, který opět vstřelil DAVID HAVLÍK, takto se i odcházelo do kabin. O poločase jsem naše hráče nabádal, že tento zápas můžeme dovést do vítězného konce, když budeme hrát disciplínovaně když si budeme všichni pomáhat jak směrem dopředu tak směrem dozadu v osobních soubojích se budeme zajištˇovat a hlavně se nenechat vyprovokovat k nějakým zbytečnostem, které by nás mohli vyvést z koncentrace. Tak jak jsme si řekli tak jsme taky udělali. Celý druhý poločas až na pár vyjímek jsme kontrolovali a měli ho ve své režii. Třetí a zároveň naši vítěznou branku vstřelil výborně hrajicí TOMÁŠ ´´ TYDLA´´ TYL, který nastoupil ač není stoprocentně fit. Třetí naše branka byla jasným důkazem toho, že kvalita je na naší straně, kdy jsme zvládli ryhlý break a výsledkem byl onen zmíněný gól. Stínem celého zápasu bylo zraněnění obětavě hrajícího JIRKY MACKA, který utrpěl tržnou ránu na hlavě. Doufáme, že se JIRKA brzy uzdraví a že to na něm nezanechá následky. Zbytek zápasu se zdálo, že si v kildu dokráčíme pro tři body navíc když jsme nepromněnili několik stoprocentních šancí, ale jak už jsem se zmínil na začátku kde slabě pískající rozhodčí neodpískal dvě jasné penalty druhá měla být na OLDU SRBU, který se ve vápně uvolnil byl podkopnut rozhodčí neodpískal a z následného breaku jsme inkasovali druhý gól. Po té ještě rozhodčí nastavil šest minut, které jsme zvládli. Zápas jsme dotáhli do vítězného konce pro nás, myslím si, že zcela zaslouženě. V tomto zápase jsme jasně dominovali. Za výborný výkon by jsem chtěl pochválit celý mančaft.
                                                                                                                                                                                                   Trenér P.M