Tisá A - Malšovice A 0:1 PK pol 0:0 (2:4)

22. 8. 2015

Malšovice A - letní příprava ???

22. 6. 2015

trénink úterý a čtvrtek od 18:00 a sobota  22.8. 1. mistrovské utkání v Tisé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odjezd od Hypky 9:10 !!!!!!!

20. 6. 2015

1x Kudrna, Šmalcl, Línek  Sestava: Mráz, obrana Línek, Hvozdovič, Zápotocký, Jirásek záloha: Kudrna, Kutzler, Veselý J., Klínský, útok: Šmalcl, Stránský(85.Urban)                                                                                                              Poslední utkání letošní sezóny na hřišti Přestanova jsme zbytečně prohráli. Utkání by více slušela remíza. Domácí tak uzavřeli sezónu vítězstvím po pěkných brankách ze střední vzdálenosti a nám se nepovedlo urvat bodík potřebný pro lepší umístění v tabulce. Co bude dál ???? Více doplníme v průběhu několika dní !!!

1. Hostovice 26 17 3 6 75: 48 56 2 ( 15)

2. V.Šenov 26 16 3 7 69: 47 52 1 ( 12)

3. Oldřichov 26 15 2 9 74: 43 48 1 ( 8)

4. Trmice 26 11 7 8 54: 41 44 4 ( 1)

5. Chuderov 26 14 1 11 81: 58 43   ( 4)

6. Přestanov 26 14 0 12 65: 52 42   ( 3)

7. Soběchleby 26 11 6 9 60: 51 42 3 ( 0)

8. H.Podluží 26 13 2 11 68: 65 41   ( 2)

9. Chlumec 26 9 5 12 58: 69 35 3 ( -7)

10. Malšovice 26 8 6 12 49: 74 34 4 ( -9)

11. Benešov 26 10 2 14 52: 68 33 1 ( -7)

12. Heřmanov 26 8 5 13 62: 69 32 3 (-10)

13. Mikulášovice 26 6 4 16 49: 97 23 1 (-17)

14. Petrovice 26 5 4 17 52: 86 21 2

Malšovice A - Heřmanov A 2:1 na PK pol.1:0

13. 6. 2015

1x Stránský,

Sestava : Mráz, obrana Veselý P. ml.(70.Jirásek), Hvozdovič, Zápotocký, Línek záloha: Klínský, Kutzler, Kudrna, Veselý J. , . útok: Stránský, Nedělka (75.Janda)

Kdyby soupeř po prvních 10. minutách vedl o dvě branky, asi by utkání skončilo jinak. Naštěstí se tak nestalo a hra se vyrovnala. Po hrubce soupeře jsme se ujali vedení o které jsme ve druhém poločase přišli. O výsledku utkání tedy rozhodly penalty, které jsme vyhráli a tímto se v soutěži zachránili. K poslednímu utkání zajíždíme do Přestanova v neděli. Odjezd v 15:45 od Hypky.

trénink dle dohody

Seběchleby A - Malšovice A 3:0 pol. 1:0

4. 6. 2015

Sestava : Mráz, obrana Jirásek, Hvozdovič, Zápotocký, Línek záloha: Klínský, Kutzler, Veselý J. , Veselý P. ml. útok: Stránský, Nedělka (70.Hynčica)

Domácí byly na svém drnatém hřišti ve všem lepší a zaslouženě vyhráli.

trénink dle dohody, sobota 13.6. doma s Heřmanovem

Malšovice A - Trmice A 1:2 pol. 0:1

29. 5. 2015

1x Hvozdovič

trénink dle domluvy,

Sestava Mráz, obrana: Jirásek, Hvozdovič, Zápotocký, Veselý P. st.

záloha : Kudrna, Dědič, Kutzler D., Veselý J.,

útok: Kutzler J.(42.Šmalcl), Stránský

Nedostatek hráčů a neproměňování ložených šancí znamenal nezaslouženou prohru na domácím hřišti.

Hosté tak příští sezónu určitě v této soutěži zůstanou. Je to velká škoda, protože tři bodíky do tabulky by  nám v konečném sčítání určitě pomohly. Navíc soupeř trestal naše hrubé chyby. Uvidíme v příštím utkání v Soběchlebech.

Chlumec A - Malšovice A - 1:2 na PK

21. 5. 2015

1x Šmalcl

Fotbalově vyrovnané utkání, kdy šance měli obě mužstva. Hra na UMT v tomto období určitě nikoho nebaví. Snad se soupeři podaří rekonstrukce hřiště a mi se udržíme se v této soutěži a společně si to rozdáme na novém hřišti.

Sestava: Mráz, obrana Veselý P.(60. Línek), Hvozdovič, Zápotocký, Veselý J. záloha: Kudrna, Šmalcl, Kutzler, Tyl (70.Veselý P. st.), útok: Nedělka, Stránský,

trénink úterý a čtvrtek dle domluvy.

Žádám všechny hráče, aby mi na e-mail : malsovicefotbal@seznam.cz nebo na tel:604446448 zaslali svou aktuální fotku obličeje a ramen  , vyfocenou čelně nejlépe proti jednobarevnému pozadí!(myslím zdi)!! Jedná se o požadavek FAČR na příští sezónu . Vše se bude dělat elektronicky a registračky nebudou. Každý bude muset mít u sebe doklad totožnosti.

Malšovice A - V.Šenov 5:1 pol. 3:0

15. 5. 2015

Nedělka, Tyl, skoro Tyl(vlastní) , Kutzler, Šmalcl

Takový fotbal Malšovice nepamatují! Kdo sledoval páteční utkání Sparty, tak možná si užil znovu. Malšovice vlétly na soupeře jako poštolka na myš a během prvních 15. minut  rozhodly utkání. To ještě někteří neproměnili skoro vyložené šance. Kdyby se v pátek někdo zeptal jestli dodržíme jarní fazónu s lídry naší tabulky, asi by si  poklepal na čelo. Marodka našich opor přispěla k fotbalové kázni ostatních a lídr tabulky odjel z debaklem 5:1. Paráda !!!!! Je to skutečně tak, že pokud se daří, tak se všichni připojí a hra poté vypadá jako dokonalá. Opět si všichni zaslouží pochvalu za bojovnost.

brána: Mráz, obrana Veselý P., Hvozdovič, Zápotocký, Veselý J. , záloha Kudrna, Kutzler D.(83.Hynčica), Tyl (70. Línek), Šmalcl  útok: Nedělka (80.Kutzler J.), Stránský,

MAlšovice garda - Benešov garda 3:1, pol. 1:0

7. 5. 2015

Chuděrov A - Malšovice A 2:3 pol.1:1

7. 5. 2015

3x Stránský,

sestava: brána Mráz, obrana Veselý P., Hvozdovič, Zápotocký, Jirásek.

záloha: Kudrna, Dědič, Kutzler, Veselý J., útok Nedělka, Stránský

Pěkné překvapení pro všechny. Ale ve skutečnosti jsme mohli již po prvním poločase vyhrávat 4:1. Jenže opět naše střelecká nemohoucnost vítězila. Naštěstí se probudil náš střelec Petr Stránský a znovu třemi brankami v utkání posunul do Malšovic všechny body. Pochvalu si zaslouží všichni hráči za bojovnost a   především  brankář Vítek Mráz. Už v minulém utkání předváděl vynikající zákroky.