Malšovice A - Hostovice A 3:2 PK, pol. 1:0

30. 4. 2015

3x Stránský

trénink dle dohody

Sestava " brána Mráz, obrana: Jirásek, Hvozdovič,Zápotocký, Veselý P., záloha, Klínský , Kutzler. D., Kudrna, Veselý J., útok Stránský,  Dědič

Soupeř si možná přijel pro vítězství, ale naši úvodní tlak ubránili. Hra se začala vyrovnávat a nám se po několika šancích podařil vstřelit úvodní gól. Soupeř se snažil zrychlenou hrou a důrazem obrátit  výsledek na svou stranu. To se mu málem podařilo v druhém poločase, kdy nejen že srovnal, ale ještě si vytvořil pár šancí. Nám se vždy podařilo kontrovat, kdy Stránský v několika pěkných šancích proměnil jen jednu a to byla velká škoda. Soupeř před koncem utkání srovnal. Na pokutové kopy jsme zvítězili.

H. Podluží A - Malšovice A - 3:4, pol. 2:3

27. 4. 2015

3x Stránský, 1x Dědič

Sobota 2.5. od 13:30 doma s Hostovicema od 13:30 Sestava. brána : Mráz, obrana: Jirásek, Veselý J., Hvozdovič, Veselý P., záloha: Kudrna, Šmalcl, Kutzler, Klínský, útok: Dědič, Stránský,

Pěkné utkání odehrané ve svižném tempu. Na úvodní branku domácích v 1. min utkání jsme dokázali reagovat a první poločas jsme vyhráli 2:3. V úvodu druhého jsme zvýšili z PK na 4:2 a poté se hra srovnala. Domácí se snažili a výsledkem byla penalta  dvě minuty před koncem utkání, kterou proměnili. Tím sice utkání na chvilku zdramatizovali, ale to bylo vše.

Petrovice A - Malšovice A 5:1

23. 4. 2015

Mikulášovice A - Malšovice A 2:2 pol. 1:0 PK 2:3

17. 4. 2015

1 x Hvozdovič, 1 x Klínský

sestava brána: Mráz, obrana: Hvozdovič, Zápotocký, Línek, Veselý P.ml. , záloha Jirásek, Klínský, Kudrna, Veselý Jakub,

útok: Nedělka, Vrabec (70. Kutzler Jan¨)

trénink dle domluvy !!!!

sobota 25.4. od 13:30 v Petrovicích, odjezd cca 12:10 od Hypky

Malšovice A - Benešov n. Pl. 2:3 pol. 1:2

5. 4. 2015

2x Kudrna. Jen tak dál a můžeme to rozpustit. !!!! Balón nalezen a vrácen! Díky bohu.

Příští zápas v sobotu v Mikulášovicích od 13:30, odjezd v 11:45 od Hypky.

H.Podluží - Malšovice A sobota odloženo na 30.4. od 17:00

2. 4. 2015

Protože je mistrovské utkání odloženo na 30.4. , odehrajeme v sobotu dne 4.4. od 17:00 přátelák na UMT Děčín s ????, sraz do 16:15 na UMT !!!!

Malšovice A - Oldřichov u Duchcova 2:4, pol. 0:3

25. 3. 2015

2 x Stránský,

trénink dle domluvy úterý od 18:00  PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ  ZRUŠEN !!!!!!

Zahájení zimní přípravy A- týmu dne 16.1. od 18:30

4. 1. 2015

Zahájení pro všechny v pátek dne 16.1. od 18:30 v kabinách.

Dále pátek 23.1. od 19:00  UMT u ZŠ Malšovice

Neděle první utkání turnaje , s V. Březnem, sraz do 10:45 .

Středa 28.1. 2014 od 19:00 UMT Malšovice

Pátek 30.1.2014 od 19:00 UMT Malšovice

Neděle 1.2. od 13:30 s dorostem Junioru sraz do 12:45

trénink středa a pátek UMT Malšovice od 18:30

8.2. neděle zápas na UMT Junior Děčín s Heřmanovem od 15:30, sraz do 14:45

trénink 11.2. UMT Malšovice a 13. 2. ???

25.3.2015 trénink středa od 17:00 na hřišti v Malšovicích

Sobota 28.3. první jarní mistrovské utkání doma s Oldřichovem u Duchcova od 11:30 sraz do 10:45